Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Rota Kariyer


 

 

Ress® markası olarak hem özel hem de kamu kurumlarına; sektörlerinde lider ulusal ve uluslararası saygın birçok “iş ortağına”, kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla stratejik iletişim alanında danışmanlık, eğitim, planlama ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.
 
Küreselleşmenin ivme/hız kazandığı bir süreçten geçiyoruz. Bu kıtaların ve ülkelerin sınırlarının kalktığı bir süreç…
 
Yurt dışında yaşanan bilimsel gelişmeler bilgiye erişimin her geçen gün önemini arttırıyor.
 
Bu önemin farkında olarak bizler “Route Education and Social Science Journal”u kurarak akademik anlamda uluslararası kanaat ve tatmini ilk basamak olarak görmekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz bölge, ülkemiz ve diğer ülkelerde yaşayan insanları yaşam boyu eğitime yönlendirmek; güncel ve bilimsel bilgiyi; yaş, cinsiyet, din, dil vb ayrımlar olmaksızın tüm bireyler ve kurumlar ile paylaşarak, bilgiyi uygulama ile bütünleştirmektir.

Bize göre yapılan her iş, hayatı kolaylaştırmalı, yeni yatırımlar da bu amaca hizmet etmelidir. Yatırımlarımızda öncelikli olarak modern yaşamın can damarı olan bilimi ve eğitimi seçmemizin nedeni de bu iki unsurun yaşamı kolaylaştıracağına olan inancımızdandır.

 

 

Fatih HANOĞLU

Ress ® 

 

abortion history link abortions in atlanta

abortion history link abortions in atlanta

Gelişmiş Arama


Duyurular

  Duyurular

   

  Değerli Bilim İnsanları,

  Dergimizin sponsorluğunu  yaptığı "BABİR CONGRESS"; Ağustos 2020 tarihlerinde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile EKG-BABIR ev sahipliğinde Insani Bilimler -4 Sempozyumu Ankara Anadolu Termal Esenboğa Otel'de gerçekleştirilecektir. 

  www.babir.org

  Dergimiz, yılda 12 defa  düzenli olarak yayınlanmaktadır. 

  Değerli Bilim İnsanları,

  RessJournal'un 7/6 Haziran sayısı yayınlamıştır. Temmuz 2020 sayısı için nitelikli çalışmalarınızı bekler, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

   

   Adres :Kemalpaşa Cd Arıtman Apt K.1 N.1 Antakya / HATAY
Telefon : Faks :
Eposta :ressjournal@gmail.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri